poczuj się jak w bajce

15 października - 28 lutegoPARK ŹRÓDLISKA w ŁODZI

park jest czynny:
pon-nd 17:00-22:00
kasy biletowe czynne są:
pon-nd 17:00-21:00

o nas

Przenieść się do zaczarowanego świata "Alicji w Parku Miliona Świateł" już dziś! Wyjątkowa instalacja świetlna dostępna jest w Parku Źródliska, będąc jedyną taką atrakcją w całym województwie łódzkim. Magiczna wystawa świetlna dostępna jest do 28 lutego.

Chcesz spędzić czas z bliskimi w wyjątkowym miejscu i przenieść się do magicznej krainy Alicji? Zapraszamy na unikalny, pełen magii i interaktywnych rzeźb i labiryntów spacer, który dostarczy Wam niezapomnianych wrażeń wizualnych i dźwiękowych.

Aktualności

Park miliona swiatel - Map
1
2
3
4
5
6
7
9
8
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19

Poznaj
atrakcje

1

Królicza Nora

Przejdź przez magiczny, świetlny tunel do tajemniczego świata Alicji i poczuj, jak Twoje zmysły wirują.

2

Zjedz mnie

Prawdziwa przygoda z fantazją. Iskrzący się światłem flakon, niewiarygodnych rozmiarów babeczka i aleja bajkowych, kolorowych drzwi zachwyci Cię nietypową skalą i dysproporcją.

3

Aleja Tajemniczych Drzwi

Przed Tobą kolorowe drzwi. Małe i duże. Każde inne i ciekawe. Wsłuchaj się w różne dźwięki i odgłosy. Daj się ponieść emocjom.

4

Magiczny Ogród

W ogrodzie kwiatowym zewsząd usłyszysz rozkoszny śmiech. To chichoczące kwiaty wyśpiewają swoją radość. We wspaniałym zwierciadle również odkryjesz niespodziankę.

5

Magiczne Zwierzęta

Czarodziejska kraina, pełna magicznych zwierząt nie mogłaby istnieć bez tajemniczego uśmiechu kota z Cheshire, który pojawia się i znika. Daj się zaskoczyć!

6

Magiczna Brama Czasu

Przez Magiczną Bramę czasu wkraczamy w wielobarwną aleję śpiewających kapeluszy prowadzących nas na podwieczorek u Szalonego Kapelusznika.

7

Podwieczorek u Kapelusznika

Przez magiczną bramę czasu wkrocz w aleję wielobarwnych kapeluszy, a gadająca ramka do zdjęć każdemu powie coś miłego, a może zakręcisz się wesoło w obrotowej filiżance?

9

Kolorowe Sztućce

Obok tej sympatycznej uśmiechniętej rodzinki nie sposób przejść bez pamiątkowego zdjęcia. Te sztućcie gwarantują dobry humor.

8

Lewitujący Imbryk

Wśród alei kolorowych drzew napotkacie wiecznie pełen lewitujący imbryk. To miejsce zaskakuje i zachęca do wspólnej fotografii.

10

Sadzawka Łez

Przy stawie, zagubiona Alicja wylewa morze łez. Jej rzewny płacz z pewnością usłyszysz. Dodaj jej otuchy swoją obecnością i wspólnym zdjęciem.

11

Kolorowe parasolki

Zwróć uwagę na te piękne parasolki. Policz je, zrób im zdjęcie. Nigdzie innych takich z pewnością nie zobaczysz.

12

Zatoka Flamingów

Spójrz na te niezwykłe świetlne istoty. Nie martw się, tych flamingów nie spłoszysz. Uwiecznij tę magiczną chwilę na zdjęciu.

13

Aleja Czerwonych Serc

Odkryj ruchomy czerwony dywan usłany setkami serc i przejdź przez zachwycający tunel bijących światłem serc.

14

Sala Tronowa

Rozgość się na królewskim tronie. Rozświetlony baldachim i czujni lokaje to idealne otoczenie do fotografii każdej koronowanej głowy.

15

Karuzela Alicji

Na tej pięknie rozświetlonej interaktywnej karuzeli zagości mnóstwo uśmiechu, gdy tylko rodzice wprawią ją w ruch ku ogromnej radości dzieci.

16

Labirynt Królowej

Podejmij wyzwanie - wejdź do Labiryntu Królowej pełnego niespodzianek, tajemnic i zakamarków.

17

Widowisko Motyle

Po raz pierwszy w Polsce zachwycający pokaz światło-dzwięk, w którym głowną rolę odgrywa bajkowy taniec kolorowych motyli.

18

Aleja pod Palmowymi Liśćmi

Zielono mi, czyli inspirowany naturą klimatyczny tunel, który zaskakuje formą, czyniąc spacer unikalnym doświadczeniem.

19

Pamiątkowe zdjęcie

Żegnając Park Miliona Świateł, pamiętaj o pamiątkowej fotografii z naszym królikiem. Nasza parkowa przygoda zostanie na długo w pamięci zwiedzających.

kup bilet

FAQ

Nie dostałam/em biletu kupionego online?

Jeśli najpóźniej do godziny po dokonaniu płatności i zaksięgowaniu wpłaty nie otrzymasz maila, niezwłocznie poinformuj o tym Going – https://goingapp.pl/kontakt/formularz-kontaktowy Podaj w formularzu te same dane co podane przy zakupie, pamiętaj wybrać odpowiedni temat zapytania. Going w odpowedzi na podany adres mailowy wyśle bilet.

Czy są zniżki dla osób niepełnosprawnych, ich opiekunów, emerytów?

Obowiązujące zniżka dla osób niepełnosprawnych, ich opiekunów oraz emerytów:

Bilet ulgowy. 

poniedziałek – czwartek:

– bilet ulgowy: 29 zł

weekendy + święta:

– bilet ulgowy: 35 zł

Jaka jest zniżka na Kartę Łodzianina?

Zniżka na Kartę Łodzianina obowiązuje przy zakupie w kasach i jest to 10%.

Czy do parku można wejść z psem?

Jest taka możliwość, jednak nasza wystawa jest instalacją świetlno-dźwiękową i zwierzęta mogą nie czuć się komfortowo. Dlatego zgodnie z regulaminem zalecamy, żeby przebywały na smyczy i w kagańcu.

Chcę zwrócić bilet?

Nie ma możliwości zwrotu biletu. 

Czy mogę kupić bilet w kasie?

Bilety można kupić również w kasach są czynne od poniedziałku do niedzieli w godz. 17:00 – 21:00. Ostatnie wejście przed godz. 21.00. 

Czy będą oddzielne kolejki dla osób z biletami on-line?

Tak, przed wejściem na teren wystawy świetlnej będą 2 oddzielne kolejki:

  • kolejka dla osób z biletami on-line – na lewo od wejścia na teren wystawy – gorąco zachęcamy do zakupu biletów on-line
  • kolejka do kasy biletowej – na prawo od wejścia na teren wystawy.
Regulamin Parku
EnglishPolishUkrainian
Przewiń do góry