poczuj się jak w bajce

11 listopada - 28 lutegoPARK ŹRÓDLISKA w ŁODZI

kasy biletowe czynne są:
pon-nd 16:00-21:00

o nas

Przenieść się do zaczarowanego świata "Alicji w Parku Miliona Świateł" już dziś! Wyjątkowa instalacja świetlna dostępna jest w Parku Źródliska, będąc jedyną taką atrakcją w całym województwie łódzkim. Magiczna wystawa świetlna dostępna jest do 28 lutego.

Chcesz spędzić czas z bliskimi w wyjątkowym miejscu i przenieść się do magicznej krainy Alicji? Zapraszamy na unikalny, pełen magii i interaktywnych rzeźb i labiryntów spacer, który dostarczy Wam niezapomnianych wrażeń wizualnych i dźwiękowych.

Aktualności

Park miliona swiatel - Map
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16

Poznaj
atrakcje

1

Królicza Nora

Przejdź przez magiczny, świetlny tunel do tajemniczego świata Alicji i poczuj, jak Twoje zmysły wirują.

2

Zjedz mnie

Prawdziwa przygoda z fantazją. Iskrzący się światłem flakon, niewiarygodnych rozmiarów babeczka i aleja bajkowych, kolorowych drzwi zachwyci Cię nietypową skalą i dysproporcją.

3

Aleja Tajemniczych Drzwi

Przed Tobą kolorowe drzwi. Małe i duże. Każde inne i ciekawe. Wsłuchaj się w różne dźwięki i odgłosy. Daj się ponieść emocjom.

4

Magiczny Ogród

W ogrodzie kwiatowym zewsząd usłyszysz rozkoszny śmiech. To chichoczące kwiaty wyśpiewają swoją radość. We wspaniałym zwierciadle również odkryjesz niespodziankę.

5

Magiczne Zwierzęta

Czarodziejska kraina, pełna magicznych zwierząt nie mogłaby istnieć bez tajemniczego uśmiechu kota z Cheshire, który pojawia się i znika. Daj się zaskoczyć!

6

Podwieczorek u Kapelusznika

Przez magiczną bramę czasu wkrocz w aleję wielobarwnych kapeluszy, a gadająca ramka do zdjęć każdemu powie coś miłego, a może zakręcisz się wesoło w obrotowej filiżance?

7

Podwieczorek u Kapelusznika

Przez magiczną bramę czasu wkrocz w aleję wielobarwnych kapeluszy, a gadająca ramka do zdjęć każdemu powie coś miłego, a może zakręcisz się wesoło w obrotowej filiżance?

8

Podwieczorek u Kapelusznika

Przez magiczną bramę czasu wkrocz w aleję wielobarwnych kapeluszy, a gadająca ramka do zdjęć każdemu powie coś miłego, a może zakręcisz się wesoło w obrotowej filiżance?

9

Sadzawka Łez

Przy stawie, zagubiona Alicja wylewa morze łez. Jej rzewny płacz z pewnością usłyszysz. Dodaj jej otuchy swoją obecnością i wspólnym zdjęciem.

10

Kolorowe parasolki

Zwróć uwagę na te piękne parasolki. Policz je, zrób im zdjęcie. Nigdzie innych takich z pewnością nie zobaczysz.

11

Zatoka Flamingów

Spójrz na te niezwykłe świetlne istoty. Nie martw się, tych flamingów nie spłoszysz. Uwiecznij tę magiczną chwilę na zdjęciu.

12

Aleja Czerwonych Serc

Odkryj ruchomy czerwony dywan usłany setkami serc i przejdź przez zachwycający tunel bijących światłem serc.

13

Sala Tronowa

Rozgość się na królewskim tronie. Rozświetlony baldachim i czujni lokaje to idealne otoczenie do fotografii każdej koronowanej głowy.

14

Karuzela Alicji

Na tej pięknie rozświetlonej interaktywnej karuzeli zagości mnóstwo uśmiechu, gdy tylko rodzice wprawią ją w ruch ku ogromnej radości dzieci.

15

Labirynt Królowej

Podejmij wyzwanie - wejdź do Labiryntu Królowej pełnego niespodzianek, tajemnic i zakamarków.

16

Palmiarnia

Żegnając Park Miliona Świateł, pamiętajmy o pamiątkowej fotografii. Nasza parkowa przygoda zostanie na długo w pamięci zwiedzających.

kup bilet

FAQ

Nie dostałam/em biletu kupionego online?

Jeśli najpóźniej do godziny po dokonaniu płatności i zaksięgowaniu wpłaty nie otrzymasz maila, niezwłocznie poinformuj o tym Going – https://goingapp.pl/kontakt/formularz-kontaktowy Podaj w formularzu te same dane co podane przy zakupie, pamiętaj wybrać odpowiedni temat zapytania. Going w odpowedzi na podany adres mailowy wyśle bilet.

Czy są zniżki dla osób niepełnosprawnych, ich opiekunów, emerytów?

Obowiązujące zniżka dla osób niepełnosprawnych, ich opiekunów oraz emerytów:

Bilet ulgowy. 

poniedziałek – czwartek:

– bilet ulgowy: 25 zł

weekendy + święta:

– bilet ulgowy: 29 zł

Jaka jest zniżka na Kartę Łodzianina?

Zniżka na Kartę Łodzianina obowiązuje przy zakupie w kasach i jest to 10%.

Czy do parku można wejść z psem?

Jest taka możliwość, jednak nasza wystawa jest instalacją świetlno-dźwiękową i zwierzęta mogą nie czuć się komfortowo. Dlatego zgodnie z regulaminem zalecamy, żeby przebywały na smyczy i w kagańcu.

Chcę zwrócić bilet?

Nie ma możliwości zwrotu biletu. Można przekazać bilet osobie trzeciej, jednak jest to odpłatne – wiąże się to z kosztami technicznymi przy takiej wymianie. Opłatę z tytułu przekazania biletu ponosi: 

 – Użytkownik – w wysokości 10 zł brutto (z VAT); poprzez pomniejszenie zwracanej ceny biletu o kwotę 10 zł; 

 – osoba trzecia – w wysokości 10 zł brutto (z VAT); poprzez zapłatę przez osobę trzecią ceny biletu powiększonej o kwotę 10 zł. 

Bilety można przekazywać do zamknięcia sprzedaży na wydarzeniu.

Szczegółowe informacje znajdzie w Regulaminie na stronie 4, pkt. 8 – https://bit.ly/3pC9OUu

Czy mogę kupić bilet w kasie?

Bilety można kupić również w kasach są czynne od poniedziałku do niedzieli w godz. 16:00 – 21:00. 

Regulamin Parku