Aktualności

Dzieje się w Parku Miliona Świateł – Królowa Śniegu zaprasza do świata magii!

Park Miliona Świateł na terenie Kąpieliska Leśnego w Zabrzu już od listopada zachwyca magią świateł i dźwięków. W lutym na gości parku czekają specjalne atrakcje, które dodatkowo uatrakcyjnią przygodę w świetlistej krainie – event z Królową Śniegu, gra terenowa z nagrodami, walentynki czy zniżki grupowe. To wspaniały pomysł na spędzenie czasu z dziećmi podczas zimowych ferii.

Królowa Śniegu zawita w Parku

Event Królowej Śniegu ze względu na warunki pogodowe przeniesiony został na walentynkowy poniedziałek - 14.02. Na odwiedzających Park w te dni, poza obecnością samej Królowej Śniegu czekają: warsztaty z tworzenia zimowych ozdób i zabawek w Fabryce Śnieżynek. Niezwykłe emocje zapewnią również: rodzinne wyścigi zaprzęgów, rywalizacja sanek z polarnym niedźwiedziem, wyścigi na nartach wieloosobowych i rakietach śnieżnych. Władczyni krainy mrozu zaprasza także na wspólne śpiewanie z Grajkiem z Bajek. Całości wydarzenia towarzyszyć będzie wyjątkowy walentynkowy klimat – dedykowane utwory dla zakochanych i konkursy z nagrodami.

Szczegóły dostępne w wydarzeniu.

Gra terenowa z nagrodami

Magiczna kraina Królowej Śniegu zaprasza również w podróż po Parku Miliona Świateł śladami Kaja i Gerdy. Tak jak w baśni Hansa Christiana Andersena uczestnicy pomogą Gerdzie w odnalezieniu brata i dotarciu do jego serca. Na całym terenie Parku, Królowa ukryła siedem serc, a w nich cyfry. Goście Parku, którzy ułożą cyfry w prawidłowej kolejności, zdobędą nagrody specjalne. Podpowiedzi znaleźć można na profilu Facebook Parku.

Królowa Śniegu jest jednak sprytna i ukryła serca w nietypowych miejscach, przyda się zatem spostrzegawczość. Po rozwiązaniu zagadki, wystarczy jeszcze publikacja zdjęcia z Parku na Facebooku lub Instagramie z oznaczeniem fanpage Parku, by przy wyjściu odebrać nagrodę. Każdy odwiedzający Park, na wejściu otrzyma ulotkę z zasadami zabawy.

Ferie w Parku

W okresie ferii na odwiedzających czeka kolejna niespodzianka w postaci zniżek grupowych dla instytucji i placówek edukacyjnych:

- Grupa od 10 osób - 10% rabatu

- Grupa od 25 osób - 15 % rabatu

- Grupa od 100 osób - 20% rabatu

Bilety można zamówić pod adresem imprezy@mosir.zabrze.pl

Atrakcje dodatkowe w Parku, jak Lodowa Górka i Polarny Pociąg podczas ferii (14 - 27 lutego), w dni - wtorek, środa i czwartek są bezpłatne.

Moc atrakcji i milion rozświetlonych wspomnień - gwarantowane.