Aktualności

Milion świateł Multidekoru

Pomysłodawcą i twórcą wizualno-dźwiękowych instalacji jest Multidekor – lider iluminacji i dekoracji świątecznych w Polsce, który od 25 lat przemienia przestrzenie światłem. Na swoim koncie ma ponad tysiąc efektownych i nagradzanych realizacji dla największych miast, np.: Gdyni, Olsztyna, Krakowa, Łodzi, Lublina, Katowic, Zamościa, Rzeszowa i Warszawy.

Stworzony przez Multidekor świetlny świat w Magdeburgu to w opinii ekspertów najbardziej przemyślana pod kątem designu koncepcja dekoracji świątecznych w Niemczech.

Multidekor zachwyca także poza granicami kraju. W portfolio firmy znajdziemy iluminacje stworzone dla prestiżowych galerii handlowych Londynu, Moskwy, Berlina, Paryża, Belgradu, Bukaresztu, Monachium czy też Dubaju. Ponadto dekoracje Multidekoru rozświetlają festiwale świąteczne m.in. w Milwaukee, Perth czy Tokio oraz słynny kurort w Engelbergu.

Firma jest autorem nagradzanych wystaw i parków światła na terenie prestiżowych obiektów ujętych w rejestrze zabytków: Królewskiego Ogrodu Światła w Muzeum Pałacu Króla Jana III w Wilanowie, iluminacji parku Łazienek Królewskich w Warszawie, Parku Oliwskiego w Gdańsku czy Krainy Światła na Gubałówce. Ponad milion osób odwiedziło w 3 lata tylko sam Królewski Ogród Światła w Wilanowie, a 3 miliony turystów w 2020 roku zobaczyło świetlną przemianę Parku Carycyno w Moskwie. 

Dzięki tworzeniu iluminacji firma Multidekor dostarcza możliwość wyjątkowego sposobu na spędzanie zimowego czasu z bliskimi.

EnglishPolishUkrainian
Przewiń do góry