kwiaty kwiaty

Kąpielisko Leśne w Zabrzu kolejny raz zamieni się w bajkowy park świateł, ale tym razem zobaczymy w tym miejscu zupełnie nowe instalacje. Zaskakujące interaktywne iluminacje także tej zimy przyciągną do miasta tysiące gości, którzy chcą na własne oczy zobaczyć nową wystawę „Alicja – Park Miliona Świateł”.

Projekt rozświetlania Kąpieliska działa w mieście już trzeci rok, ale w tym sezonie organizatorzy zaskoczą wszystkich nowym, premierowym tematem. Od października będzie można odwiedzić w Zabrzu Magiczną Krainę Alicji. Oszałamiająca instalacja świetlno-muzyczna wprowadzi zwiedzających w wyjątkowy nastrój i zanurzy ich w baśniowe krajobrazy z powieści Lewisa Carrolla.

- Projektując doświadczenie parku tematycznego Alicja, chcieliśmy pokazać kolorową magiczną krainę w nieco innym świetle. Każdy obszar tematyczny przestrzeni parku został starannie przygotowany w migoczące instalacje, które rozbudzają wyobraźnię odwiedzających, zarówno młodych, jak i starszych. – mówi Mateusz Kaczorowski z Multidekor. Wprowadzamy naszych gości w świat pełen wrażeń i niepowtarzalnych przeżyć. Jesteśmy pewni, że nowa kraina Alicji oczaruje Zabrzan blaskiem miliona ekologicznych, wielobarwnych świateł - dodaje.

W Parku Miliona Świateł na terenie Kąpieliska Leśnego Łodzi goście będą mogli podziwiać iluminacje i pokazy świetlne, które zostały zaprojektowane z myślą o rodzinach z dziećmi, seniorach spędzających czas z wnukami. Przygotowano także wiele świetlistych niespodzianek dla zakochanych.

Warto zaznaczyć, że w tym sezonie obowiązywać będą nowe zasady dotyczące biletów. Organizatorzy rezygnują z biletów datowanych, aby można było z nich korzystać codziennie podczas trwania wystawy. Dzięki temu zabiegowi pogoda i zdarzenia losowe, takie jak nagłe zachorowanie dzieci, nie będą krzyżowały nikomu planów.

Oficjalne otwarcie wystawy zaplanowano na 20 października. Z okazji kolejnego sezonu funkcjonowania Parku w Zabrze na stronie wydarzenia www.parkmilionaswiatel.pl uruchomiono limitowaną promocję* na bilety w przedsprzedaży. Zachęcamy do skorzystania z tej możliwości i zaplanowania wizyty w leśnym ośrodku kąpielowym już teraz.

Ponadto od 25 września przed Galerią Katowicką oraz w centrum handlowym PLATAN w Zabrzu można oglądać przedpremierowe instalacje będące zapowiedzią nowej ekspozycji.

Jesienno-zimową iluminację można odwiedzać od wtorku do niedzieli (od 20 października) oraz w poniedziałek 25 grudnia i 1 stycznia. Bilety do kupienia już teraz na www.parkmilionaswiatel.pl. Organizatorem wystawy jest MOSiR Zabrze i firma Multidekor.

Bilety:

Wtorek – niedziela:
Ulgowy 37,- | Normalny 41,- | Rodzinny 137,-

Promocja na start (limitowana sprzedaż on-line)
Ulgowy 27 ,- | Normalny 31 ,- | Rodzinny 102 ,-

Dzieci do lat trzech — wejście darmowe | Ulgowy – 3 -18 lat, emeryci, renciści, osoby niepełnosprawne oraz ich opiekunowie | Rodzinny - 2 osoby dorosłe + 2 dzieci ( 3-18 lat )

kwiaty

Odwiedź nasze inne parki

zdjęcie: 16 Park źródliska zdjęcie: 16 Park źródliska

Park źródliska

Łódź
zdjęcie: 12 Kąpielisko leśne zdjęcie: 12 Kąpielisko leśne

Kąpielisko leśne

Zabrze
This site is registered on wpml.org as a development site.