kwiaty kwiaty

Przeżyj niezapomniane chwile z ukochaną osobą w Parku Miliona Świateł w Zabrzu - miejscu, gdzie miłość spotyka magię. Tylko do 14 lutego zapraszamy na wyjątkowe walentynkowe atrakcje, które rozpalą serca i zmysły. Nie przegap ostatniej szansy, aby wspólnie zanurzyć się w najbardziej rozświetlonej atrakcji turystycznej Śląska.

- W związku z nadchodzącym Świętem Zakochanych przygotowaliśmy specjalną oprawę całej wystawie. Każda zakochana para odnajdzie na Kąpielisku Leśnym coś wyjątkowego, co sprawi, że ich serca zabiją jeszcze mocniej. – mówi Mateusz Kaczorowski z firmy Multidekor, która współorganizuje z MOSiR Zabrze multimedialną wystawę świetlną.

Kup bilet Walentynkowy

Walentynkowa oprawa muzyczna w Parku

Zanurz się podczas spaceru w romantyczne dźwięki specjalnie dobranych utworów i kolorowych instalacji świetlnych, tworzących idealne tło dla walentynkowych wyznań dla wszystkich zakochanych Zabrzan oraz gości.

Spotkanie z alpakami - poczuj miłość w powietrzu

Spędź niezapomniane chwile z alpakami, które swoim urokiem i łagodnością z pewnością skradną Twoje serce. Idealne dla par szukających wyjątkowych doświadczeń. Ostatni raz alpaki będzie można spotkać w Parku w niedzielę 11.02.2024r.

Kolacja we dwoje w parkowej restauracji

Zakończ swój walentynkowy wieczór romantyczną kolacją w restauracji znajdującej się w Kąpielisku Leśnym. Ciesz się wyśmienitymi daniami w magicznym otoczeniu, które na długo zostaną w Waszej pamięci. Restauracja „Kawka w Lesie” zaprasza na specjalne menu w cenie 120 zł za kolację dla 2 osób. Telefon do rezerwacji stolików 735 555 422

Ostatnia szansa by zobaczyć zaczarowany świat Alicji

Nie przegap unikalnej okazji, aby odwiedzić Park Miliona Świateł i zanurzyć się w zaczarowanej krainie Alicji. To już naprawdę ostatni dzwonek, aby doświadczyć tej niepowtarzalnej atrakcji.

kwiaty

Odwiedź nasze inne parki

zdjęcie: 16 Park źródliska zdjęcie: 16 Park źródliska

Park źródliska

Łódź
zdjęcie: 12 Kąpielisko leśne zdjęcie: 12 Kąpielisko leśne

Kąpielisko leśne

Zabrze
This site is registered on wpml.org as a development site.