kwiaty kwiaty

W sobotę 20 stycznia 2024 r. o godzinie 17:30 w Parku Miliona Świateł odbędzie się niezwykły koncert z okazji Dnia Babci i Dziadka. W ramach tego wyjątkowego wydarzenia na terenie multimedialnej wystawy o tematyce Alicja z Krainy Czarów wystąpi Zabrzański Chór Młodzieżowy „Resonans con tutti” im. N.G.Kroczka.

Koncert odbędzie się przy strefie Aleja Serc, tworząc niepowtarzalną atmosferę dla wszystkich miłośników muzyki chóralnej. Zespół „Resonans con tutti” z Zabrza zapewni publiczności niezapomniane przeżycia muzyczne, prezentując utwory, które poruszą serca zarówno młodszych, jak i starszych melomanów.

- Koncert, który odbędzie się z okazji Dnia Babci i Dnia Dziadka w Parku Miliona Świateł już w najbliższą sobotę, to doskonała okazja, by spędzić czas z najbliższymi i zrobić im wspaniały prezent. Nasz zabrzański chór młodzieżowy Resonans con tutti to gwarancja wyjątkowo wysokiego poziomu koncertu, a instalacja świetlna Alicja w krainie czarów to gwarancja cudownego i niepowtarzalnego klimatu tego miejsca. Polecam to wydarzenie Państwa uwadze i jeszcze raz serdecznie zapraszam do uczestnictwa w nim – komentuje prezydent Zabrza Małgorzata Mańka-Szulik, która objęła koncert honorowym patronatem.

Co więcej, oprócz koncertu, organizatorzy przygotowali tego dnia szereg atrakcji dla wszystkich odwiedzających. Na terenie wystawy będzie można zrobić sobie darmowe pamiątkowe zdjęcie 360 stopni, które stanowić będzie niezwykłą pamiątkę z tego wyjątkowego dnia. Ponadto, w niedzielę dla miłośników zwierząt, istnieje możliwość spotkania sympatycznych alpak, które z pewnością dostarczą niezapomnianych chwil.

- Wielobarwna wystawa jest idealnym miejscem do spędzenia czasu z najbliższymi. Nasz zaczarowany świat Alicji nie zna wieku, dlatego też zapraszamy do wspólnego spacerowania najmłodszych w towarzystwie ukochanych dziadków – mówi organizator Mateusz Kaczorowski z Multidekor. W ten weekend zaplanowaliśmy szereg niespodzianek dla wszystkich naszych gości. Bądźmy razem, aby uczcić to wyjątkowe święto w wyjątkowy sposób! – dodaje.

Wystawę można odwiedzać od wtorku do niedzieli. Bilety do kupienia na www.parkmilionaswiatel.pl lub w kasach na terenie Kąpieliska Leśnego w Zabrzu.

kwiaty

Odwiedź nasze inne parki

zdjęcie: 16 Park źródliska zdjęcie: 16 Park źródliska

Park źródliska

Łódź
zdjęcie: 12 Kąpielisko leśne zdjęcie: 12 Kąpielisko leśne

Kąpielisko leśne

Zabrze
This site is registered on wpml.org as a development site.