kwiaty kwiaty

Przez cały luty czekają na Was romantyczne chwile pełne magii w Parku Miliona Świateł w Łodzi, gdzie Królowa Śniegu zaprasza do swojego królestwa zakochanych. Od specjalnej oprawy muzycznej po niezapomniane atrakcje dla całej rodziny - Park Źródliska to miejsce, gdzie miłość i zimowa magia łączą się w jedno. Świętuj Walentynki w najbardziej czarującym miejscu w mieście, które można odwiedzać już tylko do 3 marca.

Romantyczna oprawa muzyczna w Parku

Przeżyj walentynkowy wieczór przy dźwiękach miłosnych melodii i podziwiaj specjalnie przygotowane wystawy, które sprawią, że Wasze serca zabiją mocniej.

Ostatnie pokazy laserowe sezonu

Nie przegap wyjątkowej okazji, aby zobaczyć oszałamiające pokazy laserowe - kulminacyjny punkt naszego zimowego sezonu, dostępne tylko w weekend walentynkowy 10-11 lutego.

Darmowa wideobudka 360° - uchwycić chwile zakochania

Zatrzymaj wspomnienia z Walentynek dzięki naszej darmowej wideo-budce 360°. Idealna okazja, by zarejestrować Wasze momenty radości i miłości w Parku Miliona Świateł.

Wyjątkowa kolacja w restauracjach na terenie Parku

Ciesz się romantyczną kolacją w jednej z naszych restauracji i delektuj się specjalnymi daniami przygotowanymi z myślą o zakochanych. Idealny sposób na zakończenie walentynkowego wieczoru. Niezwykle klimatyczna Kawiarnia w Palmiarni, oferuje romantyczną kolację wśród roślin łódzkiej palmiarni a wyjątkowo smaczna restauracja Tubajka zaprasza na dedykowane menu dla zakochanych.

Atrakcje dla najmłodszych - zabawa w królestwie Królowej Śniegu

Park Miliona Świateł to miejsce, gdzie magia dotyka również najmłodszych. Od karuzeli, przez przejażdżkę Ekspresem Polarnym, po ogromny labirynt światła - każde dziecko znajdzie coś dla siebie.

Zimowe królestwo malowane światłem w Parku Źródliskach

- Dołącz do nas i przeżyj zimową przygodę w Łodzi, gdzie zarówno w Walentynki jak i przez całą zimę rządzi Królowa Śniegu w Parku Miliona Świateł. Nie przegap tej jedyny w swoim rodzaju wystawy świetlnej, dostępnej do 3 marca – zaprasza Mateusz Kaczorowski z firmy Multidekor, która wspólnie z Łódzkim Centrum Wydarzeń odpowiada za tą zimową atrakcję turystyczną Łodzi.

Promocja Walentynkowa - Kup Bilet!

Promocja TANIEJ ONLINE – nowe ceny biletów w sprzedaży niestacjonarnej (cennik obowiązuje od 15.02) : Ulgowy 32,- | Normalny 36,- | Rodzinny 120,-

kwiaty

Odwiedź nasze inne parki

zdjęcie: 16 Park źródliska zdjęcie: 16 Park źródliska

Park źródliska

Łódź
zdjęcie: 12 Kąpielisko leśne zdjęcie: 12 Kąpielisko leśne

Kąpielisko leśne

Zabrze
This site is registered on wpml.org as a development site.